Podnikatelia, spojte sa!28 - 29. 4. 2021, ŽilinaMiesto, kde objavíte dôležité veci vo vašom podnikaní...Chcem tam byť

Vážení účastníci a záujemcovia o konferenciu,

vzhľadom na situáciu sme sa rozhodli upraviť formát konferencie, ktorá sa mala konať v pôvodnom termíne 28. - 29. 4. 2020 v Žiline. Pripravili sme videá s rečníkmi, ku ktorým dostanú účastníci prístup e-mailom. V obsahu nájdete diskusie s Jurajom Málikom, Leošom Jirelem, Vladom Šuchom, Mirom Srogoňom, Janom Maškom, Tomášom Hajzlerom, Tadeášom Gavalom a Miškom Pallom a ďalšími. Chceli by sme, aby sme na internete zostali spojení a mohli sa inšpirovať, učiť, prepájať sa a pomáhať si. Bude to teda konferencia, ktorá bude trvať rok. Dúfame, že sa medzitým stretneme aj osobne. Bude to rok veľkých zmien a spolu ich zvládneme lepšie. Budeme vám pridávať zaujímavý obsah, lekcie na zlepšenie vašich firiem a podnikania, analýzy trendov, projekty, kde môžeme spojiť sily.

Sieťovanie a spolupráca

Podnikatelia, spojte sa! je miesto, kde sa podnikatelia spájajú, vytvárajú silnú sieť a menia svet okolo seba.

Na konferencii Podnikatelia, spojte sa! sa stretávajú podnikatelia z rôznych oblastí, ale aj ľudia, ktorí sa venujú sociálnej práci, umeniu alebo športu. Ich spoločným znakom je, že ich baví to, čo robia, venujú sa svojej práci naplno, prekonávajú prekážky a neustále sa učia nové veci.

Ján Košturiak, moderátor IPA Slovakia

Čo vás čaká na konferencii?

Prednášky
Workshopy
Moderované diskusie
∞ inšpirácií
Večerný program
100 účastníkov

Napísali o konferencii

Vynikajúci obsah. Skvelé a otvorené diskusie. Osobne pre mňa je to ďalšie otvorenie očí a nabitie pozitívnym myslením.
Roman Kuchař Commercial Project Manager, Siemens, s.r.o.
Dojem? Povzbudenie, inšpirácia, otvorenie očí cez mnohé "AHA" momenty. Myšlienka, ktorú si odnášam, je: "Budovať empatiu - všímavosť voči ľuďom a prostrediu a potom mať odvahu na zmeny - každý deň začať nový život."
Martin Nákačka Obchodný manažér, MTS, spol. s.r.o.
Výborne zorganizovaná konferencia. Príspevky rečníkov boli pre mňa obohacujúce, motivujúce, lebo súviseli s trendami, ktoré pre nás - podnikateľov môžu byť obrovskými príležitosťami. Veľmi pekne ďakujem!
Romana Machová Konateľka, Trnavské Športové Centrum, s.r.o.

Gold Partner

Mediálni partneri

Holiday Inn Žilina
Športová 568/2
010 10 Žilina