Podnikatelia, spojte sa!16. - 17. 4. 2019Registrácia

Najväčšie živé stretnutie podnikateľov a „opravárov sveta“ na Slovensku

Na konferencii budeme hovoriť o tom, ako urobiť prvý krok. Ako si v živote a v práci definovať dôležité veci a ako vydržať a sústrediť sa na to, čo je podstatné a dáva zmysel nášmu životu a podnikaniu. Výkonný človek nežije v neustálej činnosti a strese, ale pracuje pokojne a dôsledne, vyhodnocuje svoje kroky, citlivo vníma svoje okolie a učí sa, vytrvalo ide za tým, na čo je povolaný...

Ján Košturiak, moderátor, ktorý bude hovoriť o tom, ako nemrhať časom na zbytočné veci a ako zjednodušovať svoj život a prácu.

 

Rečníci
Postupne ich tu všetkých predstavíme

Peter Gombita
Zakladateľ komunity ľudí na okraji spoločnosti Oáza v Košiciach, šesťdesiatročný kňaz, ktorý si rozdelil cestu z Košíc do Ríma na 42 kilometrové etapy a dvakrát prebehol túto trasu za chudobných ľudí, ktorým pomáha.
Jirka Doležal
Vymyslel podnikateľský model plánovania si svojej budúcnosti s diárom Doller a dnes sa zaoberá hlbokou prácou a tým, ako sa efektívne učiť a pracovať.
Ján Hodoň
Schudol 187 kilogramov a dnes sa venuje športu, otužovania a pomáha ľuďom s veľkou nadváhou zbaviť sa svojho hendikepu.
Ľubomír Klieštik
Kamenár z Čadce, ktorý pochopil Teóriu obmedzení a dokázal urobiť premyslené kroky k tomu, aby počas dvoch rokov, keď musel prekonávať aj osobné problémy vo svojej deväťčlennej rodine, premenil svoju firmu zo straty do zisku. Téma – Teória obmedzení v mojej firme.
Soňa Ondrejková
Úspešná manažérka ktorá na vrchole opustila biznis globálnych firiem a pomáha dnes menším podnikateľom realizovať svoje vízie a plány. Téma – Načúvam sebe a viem kto som.
Petr Ludwig
V súčasnosti pôsobí v New Yorku, autor známej knihy Konec prokastrinace, ktorý pomáha ľuďom koncentrovať sa dôležité veci vo svojim živote a v práci, prekonávať prekážky a dosahovať ciele.
Roman Stupka
Legenda strategického manažmentu! Človek, ktorý riešil rast a krízové situácie v desiatkach známych firiem a v súčasnosti sa zaoberá tým, aby stratégia nezostala na papieri, ale bola súčasťou každodenného konania ľudí v podniku.
Ivana Rosová
Precestovala celý svet a vybudovala známu módnu značku, s ktorou preniká do sveta, dokázala spojiť kreativitu s disciplínou a doťahovaním detailov do konca.
Ľubomír Švec
Podnikateľ, ktorý bez zahraničného kapitálu a politické krytia vybudoval firmu, kde pracuje vyše 450 ľudí a vo Vrábloch začína budovať strojársku, inovačno podnikateľskú sieť.
Karol Stýblo
Poctivý chlap, ktorý rozumie kakaovým farmám v Južnej Amerike, študoval výrobu čokolády u najlepších majstrov, vymýšľa a vyrába poctivú čokoládu Lyra Chocolate, s ktorou preniká do sveta.
Marián Beniač
Bývalý podnikateľ, inovátor a manažér, ktorý si na dôchodku plní svoje sny v nových podnikateľských projektoch – Agrokruh, Pre Alina a ďalších.
Igor Hajas
Benediktínsky mních, ktorý nám bude rozprávať o Benedíktínskej regule, ktorá pomáha od šiesteho storočia rozvíjať podnikanie v kláštoroch podľa hesla Ora et Labora – modli sa a pracuj.
Daniel Levársky
Mladý podnikateľ, ktorý buduje celosvetovú platformu pre digitálne obchodovanie DealUnity.
Vladimír Maslák
Kňaz, ktorý podniká so 430 ľuďmi na okraji spoločnosti v OZ Dobrý Pastier a vracia ich do života.
Michal Jirásek
Gamified Startup, bude moderovať workshopy zamerané na rozvoj podnikateľských modelov.
Rado Mizera
Mladý podnikateľ, ktorý vo Fínsku začal vyvíjať platformu pre spoluprácu opravárov sveta – Solved.

Odborný program, workshopy, networking

Ročníkov6
Rečníkov61
Zúčastnených spoločností258
Prihlásených účastníkov463

Napísali o konferencii

Výborne zorganizovaná konferencia. Príspevky rečníkov boli pre mňa obohacujúce, motivujúce, lebo súviseli s trendami, ktoré pre nás - podnikateľov môžu byť obrovskými príležitosťami. Veľmi pekne ďakujem!
Romana Machová Konateľka, Trnavské Športové Centrum, s.r.o.
Super, získal som iný pohľad na podnikanie, uvedomil som si, že máte skvelý systém - vo firme, veľakrát som nerozumel problémom iných firiem, ale uvedomil som si aj priestor na zlepšenie.
Michal Mitrenga Oblastný riaditeľ, SOPHISTIC PRO finance, a.s.
Dojem? Povzbudenie, inšpirácia, otvorenie očí cez mnohé "AHA" momenty. Myšlienka, ktorú si odnášam, je: "Budovať empatiu - všímavosť voči ľuďom a prostrediu a potom mať odvahu na zmeny - každý deň začať nový život."
Martin Nákačka Obchodný manažér, MTS, spol. s.r.o.

Mediálni partneri

Holiday Inn Žilina
Športová 568/2
010 10 Žilina