Podnikatelia, spojte sa!Sieťovanie a spolupráca od roku 2013Miesto, kde objavíte dôležité veci vo vašom podnikaní...Videá z konferencie a oveľa viac

Vážení účastníci a záujemcovia o konferenciu,

vzhľadom na situáciu sme sa rozhodli upraviť formát konferencie, ktorá sa mala konať v pôvodnom termíne 28. - 29. 4. 2020 v Žiline. Pripravili sme videá s rečníkmi, ku ktorým dostanú účastníci prístup e-mailom. V obsahu nájdete diskusie s Jurajom Málikom, Leošom Jirelem, Vladom Šuchom, Mirom Srogoňom, Janom Maškom, Tomášom Hajzlerom, Tadeášom Gavalom a Miškom Pallom a ďalšími. Chceli by sme, aby sme na internete zostali spojení a mohli sa inšpirovať, učiť, prepájať sa a pomáhať si. Bude to teda konferencia, ktorá bude trvať rok. Dúfame, že sa medzitým stretneme aj osobne. Bude to rok veľkých zmien a spolu ich zvládneme lepšie. Budeme vám pridávať zaujímavý obsah, lekcie na zlepšenie vašich firiem a podnikania, analýzy trendov, projekty, kde môžeme spojiť sily.

Sieťovanie a spolupráca

Podnikatelia, spojte sa! je miesto, kde sa podnikatelia spájajú, vytvárajú silnú sieť a menia svet okolo seba.

Na konferencii Podnikatelia, spojte sa! sa stretávajú podnikatelia z rôznych oblastí, ale aj ľudia, ktorí sa venujú sociálnej práci, umeniu alebo športu. Ich spoločným znakom je, že ich baví to, čo robia, venujú sa svojej práci naplno, prekonávajú prekážky a neustále sa učia nové veci.

Ján Košturiak, moderátor IPA Slovakia

Čo vás čaká na konferencii?

Prednášky
Workshopy
Moderované diskusie
∞ inšpirácií
Večerný program
100 účastníkov

Napísali o konferencii

Vynikajúci obsah. Skvelé a otvorené diskusie. Osobne pre mňa je to ďalšie otvorenie očí a nabitie pozitívnym myslením.
Roman Kuchař Commercial Project Manager, Siemens, s.r.o.
Super, získal som iný pohľad na podnikanie, uvedomil som si, že máte skvelý systém - vo firme, veľakrát som nerozumel problémom iných firiem, ale uvedomil som si aj priestor na zlepšenie.
Michal Mitrenga Oblastný riaditeľ, SOPHISTIC PRO finance, a.s.
Dojem? Povzbudenie, inšpirácia, otvorenie očí cez mnohé "AHA" momenty. Myšlienka, ktorú si odnášam, je: "Budovať empatiu - všímavosť voči ľuďom a prostrediu a potom mať odvahu na zmeny - každý deň začať nový život."
Martin Nákačka Obchodný manažér, MTS, spol. s.r.o.

Gold Partner

Mediálni partneri

Holiday Inn Žilina
Športová 568/2
010 10 Žilina