Program


+Budú po konferencii dostupné záznamy z nej?
Na konferencii dostane každý účastník link na prednášky online. Po konferencii vám pošleme link, kde nájdete aj fotky. Video záznam z konferencie nepripravujeme.

Organizačné informácie


+Aké sú možnosti parkovania počas konferencie?
Účastníci konferencie, ktorí sú ubytovaní priamo v hoteli Holiday môžu využiť bezplatné parkovisko hotela. Pre účastníkov, ktorí nevyužívajú ubytovacie kapacity hotela je možné parkovať za poplatok na parkovisku pri hoteli, resp. na parkovisku MŠK oproti hotelu.

+Aké sú možnosti ubytovania?
Konferencia sa koná v hoteli Hotel Holiday Inn v Žiline. Uvedením informácie, že idete na konferenciu IPA Slovakia, získate výhodnejšiu cenu ubytovania.

Registrácia a platba


+Čo všetko je zahrnuté v cene vstupenky?
V cene vstupenky máte plnú účasť na konferencii, občerstvenie počas obidvoch dní, obed a večeru prvý deň, materiály s prednáškami v tlačenej podobe, materiály v elektronickej verzii a vstup na večerný program.

+Ak sa nebudem môcť zúčastniť, môžem dať svoju vstupenku kolegovi?
Áno. Vaša vstupenka je prenosná. Najneskôr 4 dni pred konferenciou nám napíšte na konferencia@ipaslovakia.sk, kto príde namiesto vás (meno, funkcia, email nového účastníka).

+Aké sú storno podmienky?
Výber zo storno podmienok IPA Slovakia: 21 dní pred začiatkom akcie je možné uskutočniť bezplatné storno. 20 - 16 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 30 % z ceny. 15 - 8 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 50 % z ceny. 7 - 1 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 75 % z ceny. Pri neúčasti prihláseného zákazníka na akcii sa účtuje storno poplatok vo výške 100 %.

+Aké sú platobné možnosti?
Na základe vašej registrácie vám pošleme zálohovú faktúru, ktorú je potrebné uhradiť pred konferenciou. Po uskutočnení konferencie vám pošleme faktúru.

+Je možné získať zľavu?
Zvýhodnenú cenu získate pri prihlásení 2 účastníkov, preto nezabudnite pozvať priateľa či kolegu. Ceny účastníckeho poplatku tiež závisia od termínu, kedy sa prihlásite.