Podnikatelia, spojte sa!16. - 17. 4. 2019 ŽilinaKonferencia, na ktorej objavíte dôležité veci vo vašom podnikaní...

Čo vás čaká na konferencii?

11 prednášok
2 workshopy
2 moderované diskusie
∞ inšpirácií
1 večerný program
100 účastníkov

Na siedmom ročníku konferencie budeme hovoriť o tom, ako si v živote a v práci definovať dôležité veci a ako vydržať a sústrediť sa na to, čo je podstatné a dáva zmysel nášmu životu a podnikaniu. Výkonný človek nežije v neustálej činnosti a strese, ale pracuje pokojne a dôsledne, vyhodnocuje svoje kroky, citlivo vníma svoje okolie a učí sa. Reč bude aj o tom, ako rýchlo sa mení svet okolo nás a čo je dôležité a nemenné v našom podnikaní a v našich životoch.

Ján Košturiak, moderátor IPA Slovakia, ktorý bude hovoriť o tom, ako nemrhať časom na zbytočné veci a ako zjednodušovať svoj život a prácu.

Na konferencii Podnikatelia, spojte sa! sa stretávajú podnikatelia z rôznych oblastí, ale aj ľudia, ktorí sa venujú sociálnej práci, umeniu alebo športu. Ich spoločným znakom je, že ich baví to, čo robia, venujú sa svojej práci naplno, prekonávajú prekážky a neustále sa ućia nové veci.

Podnikatelia sa spájajú, vytvárajú silnú sieť a menia svet okolo seba.

 

Na konferencii vystúpia...

Ľubomír Švec - IPA SlovakiaĽubomír ŠvecGenerálny manažér, ŠVEC a SPOL
Podnikateľ, ktorý začínal popri škole ako učiteľ autoškoly, predajca ovocia a zeleniny na trhoch a protikoróznej ochrane dutín karosérii automobilov v čase, keď ešte karosérie do 6 rokov zhrdzaveli. Dnes zamestnáva vyše 450 ľudí v rôznych oblastiach výroby a služieb. Pozerá sa dopredu a pripravuje firmu na prekonávanie kríz a prekážok.
Ivana Rosová - IPA SlovakiaIvana RosováCEO & Owner, Ivana Rosova Fashion Group s.r.o.
Precestovala celý svet a vybudovala známu módnu značku, s ktorou preniká do sveta, dokázala spojiť kreativitu s disciplínou a doťahovaním detailov do konca.
Karol Stýblo - IPA SlovakiaKarol StýbloKonateľ spoločnosti, LYRA CHOCOLATE
Poctivý chlap, ktorý rozumie čokoláde a pomáha kakaovým farmám v Južnej Amerike. Starostlivo vyberá kakaové bôby, študoval výrobu čokolády u najlepších majstrov, vymýšľa a vyrába špičkové výrobky Lyra Chocolate, s ktorými preniká do sveta.
Michal Jirásek - IPA SlovakiaMichal JirásekFounder & CEO , Gamified Startup Toolkit
Autor metodiky Gamified Startup Toolkit, ktorá je zameraná na urýchlenú tvorbu nových produktov a zvyšovanie profitabilného rastu firmy. Pomáha startupom a enteprise tímom z celého sveta rozbiehať nové projekty a praktikovať najmodernejšie metódy rozvoja biznisu.
Jirka Doležal - IPA SlovakiaJirka DoležalSpoluzakladateľ, Doller
Spoluzakladateľ projektu motivačného diáru Doller a doktorand odboru Finance na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Vďaka štúdiu na vysokej škole, kde sa venoval rôznym aktivitám, zúčastňoval sa mnohých súťaží a stáži si uvedomil aké je dôležité si vedieť zorganizovať čas a mať jasnú víziu. A tak vznikol motivačný diár, ktorý pomáha už viac ako 100 000 ľuďom splniť si svoje sny.
Roman Stupka - IPA SlovakiaRoman StupkaCEO, PeStratEx, Red Button
Skúsený veterán strategického manažmentu! Človek, ktorý riešil rast a krízové situácie vo viacerých známych firmách a v súčasnosti sa zaoberá tým, aby stratégia nezostala na papieri, ale bola súčasťou každodenného konania ľudí v podniku.
Daniel Levársky - IPA SlovakiaDaniel LevárskySpoluzakladateľ a Chief Business Officer , DealUnity
Mladý podnikateľ, študuje v Monaku a v Londýne a buduje celosvetovú platformu pre digitálne obchodovanie DealUnity.
Ľuboš Kosík - IPA SlovakiaĽuboš KosíkVýkonný riaditeľ, DealUnity
Aktivátor digitálnych biznis modelov a spoluzakladateľ platformy DealUnity.
Radoslav Mizera - IPA SlovakiaRadoslav MizeraInnovation Lead, Solved
Nadšenec trvalej udržateľnosti a mladý podnikateľ, ktorý vo Fínsku začal vyvíjať platformu pre spoluprácu opravárov sveta – Solved. Trvalej udržateľnosti sa venuje už od svojho štúdia posledných 15 rokov. Inšpiruje sa prírodou, ktorá ponúka perfektný dizajn a vytvára konečnú produktivitu a kvalitu života. Z profesionálneho hľadiska sa venuje aj digitálnym riešeniam, systémom mobility a smart mestám. Popri Slovensku a Fínsku, ktoré sa stalo jeho druhým domovom, žil v USA, Číne a Rakúsku.
Ľubomír Klieštik - IPA SlovakiaĽubomír KlieštikKonateľ spoločnosti, KAMENÁRSTVO Klieštik
Kamenár z Čadce, ktorý pokračuje v podnikaní svojho otca. Vedie na Slovensku spoločenstvo kresťanských podnikateľov. Okrem firmy sa venuje aj svojej deväťčlennej rodine a s obdivuhodnou silou a vytrvalosťou prekonáva prekážky v živote a v podnikaní.
Soňa Ondrejková - IPA SlovakiaSoňa OndrejkováBiznis mentorka , Rozhybbiznis.sk
Úspešná manažérka, ktorá na vrchole opustila biznis globálnych firiem a dnes pomáha menším podnikateľom realizovať ich vízie a plány. Má vášeň pre koncept slobodných firiem. Jej víziou je priniesť do života podnikateľov slobodu prostredníctvom fungujúcich a efektívnych procesov, dobre nastavených ukazovateľov a tímu angažovaných ľudí.
Marián Beniač - IPA SlovakiaMarián BeniačČlen Agrokruh Slovakia, konzultant Power Partners
Pracoval 35 rokov vo firmách Mraziarne a Ryba Žilina, kde riadil firemnú výstavbu, výrobu, technológiu, údržbu, či laboratórium a vývoj, ako výrobno-technický riaditeľ. Teraz si tento bývalý inovátor a manažér na dôchodku plní svoje sny v nových podnikateľských projektoch zameraných na čisté poraviny a čistú planétu.
Ján Hodoň - IPA SlovakiaJán Hodoň
Vážil takmer 300 kg. Podnikateľ, ktorý na seba nemal čas a vysoká hmotnosť ho takmer pripravila o život. Schudol 187 kilogramov a dnes sa venuje športu, otužovania a pomáha ľuďom s veľkou nadváhou zbaviť sa svojho hendikepu.
Peter Gombita - IPA SlovakiaPeter GombitaKňaz a riaditeľ, Útulok pre bezdomovcov Oáza - nádej pre nový život, n.o.
Rímsko-katolícky kňaz a riaditeľ Útulku pre bezdomovcov Oáza - nádej pre nový život, n.o. v Bernátovciach pri Košiciach, ktorý sa stará o vyše 300 ľudí v núdzi a bez domova. V roku 2016 zabehol 36 maratónov z Košíc do Vatikánu za chudobných a núdznych. V roku 2017 zorganizoval štafetový beh do Ríma a Vatikánu a v roku 2018 štafetový beh z Košíc do Bruselu s výzvou "Pomôžte chudobným !"
Igor Hajas - IPA SlovakiaIgor HajasMních, Kláštor Premenenia Pána
Igor Hajas je mních, ktorý žije a pracuje podľa Benedíktínskej regule, ktorá od šiesteho storočia pomáha rozvíjať podnikanie v kláštoroch podľa hesla Ora et Labora – modli sa a pracuj.
Vladimír Maslák - IPA SlovakiaVladimír MaslákKňaz, OZ Dobrý pastier
Kňaz, ktorý podniká so 430 ľuďmi na okraji spoločnosti v OZ Dobrý Pastier a vracia ich do života. Spája v sebe duchovného otca, terapeuta, logistika, developera, manažéra aj podnikateľa.
Marcel Rypák - IPA SlovakiaMarcel RypákKoordinátor projektov, IPA Slovakia
Koordinátor projektov v oblasti rozvoja podnikania a vzdelávania podnikateľov, ktorý vyhľadáva nové výzvy ako sa zlepšovať a snaží sa to dosiahnuť pozitívnym prístupom k veciam.
Ján Košturiak - IPA SlovakiaJán KošturiakIPA Slovakia
Zaoberá sa inováciami a buduje sieť podnikateľov v Podnikateľskej univerzite. Pracuje aj s Vladimírom Maslákom v komunite Dobrý pastier.

Napísali o konferencii

Vynikajúci obsah. Skvelé a otvorené diskusie. Osobne pre mňa je to ďalšie otvorenie očí a nabitie pozitívnym myslením.
Roman Kuchař Commercial Project Manager, Siemens, s.r.o.
Výborne zorganizovaná konferencia. Príspevky rečníkov boli pre mňa obohacujúce, motivujúce, lebo súviseli s trendami, ktoré pre nás - podnikateľov môžu byť obrovskými príležitosťami. Veľmi pekne ďakujem!
Romana Machová Konateľka, Trnavské Športové Centrum, s.r.o.
Super, získal som iný pohľad na podnikanie, uvedomil som si, že máte skvelý systém - vo firme, veľakrát som nerozumel problémom iných firiem, ale uvedomil som si aj priestor na zlepšenie.
Michal Mitrenga Oblastný riaditeľ, SOPHISTIC PRO finance, a.s.

Partneri

Mediálni partneri

Holiday Inn Žilina
Športová 568/2
010 10 Žilina